Anonym bruker Skrevet 21. desember 2007 #1 Skrevet 21. desember 2007 er det med de for dere som er i uke 33 og oppover. jeg synes han har hatt to rolige dager nå, selv om jeg synes det blir feil å si at han er rolig. For det er relativt ofte bevegelse, men de er så knappe. han virker så "daff" til tider. Jordmor sa det kom til å bli mindre liv fra nå av, at det er normalt.. men jeg liker det ikke i det hele tatt. Hvordan er det med deres babyer inni magen?
yvo-a Skrevet 21. desember 2007 #2 Skrevet 21. desember 2007 Heisann.. jeg er nå i uke 38, men har siden uke 34 merket at bevegelsene har vært "daffe". Jeg har fått høre at det ikke er noen fasit, men at noen barn er mer aktive enn andre. Så lenge det er bevegelse, om enn noe svake, så bør alt være i orden.. ikke bekymre deg!!
Anonym bruker Skrevet 21. desember 2007 #3 Skrevet 21. desember 2007 sånn innerst inne er jeg ikke kjempe bekymret egentlig. Jeg vet jo at jeg kjenner han. Plutselig en time er han kjempe aktiv så kan det bli kveld igjen før han blir ordentlig aktiv igjen. jeg VET jo det skal bli litt "mindre" liv men GODT å få slike tilbakemeldinger her inne når jeg går rundt å surrer litt for meg selv om dette taaaakk! Vil gjerne høre med dere andre også hvordan det ligger an
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå