Mamma'n til Kaisa og Simon:) Skrevet 21. desember 2007 #1 Skrevet 21. desember 2007 Lille snuppa som absolutt skal smøre på brødskiven sin selv klarte å ta smørkniven borti min genser slik at den nå er en lækker fettflekk på armen.. har prøvd zalo trixet, men har igrunn aldri fått det til å fungere særlig effektivt gjør jeg noe feil..? noen som har tips til hvordan å få d vekk?
Pysa Skrevet 21. desember 2007 #2 Skrevet 21. desember 2007 zalo fungerer som bare det, men du må la det virke en god stund. jeg tar på litt zalo og hiver den i skittentøyskurven, og der ligger den til den vaskes.
Mamma'n til Kaisa og Simon:) Skrevet 21. desember 2007 Forfatter #3 Skrevet 21. desember 2007 takk takk da skal jeg klæsje på litt til å krysse fingrene.. hadde selvfølgelig på meg en genser jeg liker veldig godt å bruke når dette skjedde er ikke det typisk ?
dansejentes mamma Skrevet 21. desember 2007 #4 Skrevet 21. desember 2007 Hvor varmt vann tåler den? Går an å legge den med en skål inni og helle kokende vann på flekken. Funker ikke på ull eller silke, men ville tatt sjansen på bomull
Mamma'n til Kaisa og Simon:) Skrevet 21. desember 2007 Forfatter #5 Skrevet 21. desember 2007 tror det står 40 grader, men siden det er på armen burde det vel ikke være noen stor krise om det var kokende vann på..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå