Gå til innhold

Hva gir dere i gave til guttebabyene?? +/- halvt år!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Trenger råd!!

Ikke fått kjøpt gave enda, finner ikke helt ut hva jeg vil gi..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi skal gi disse nye byggeklossene med magneter inni. Magnetics....et eller annet. De spiller av en lyd og kan brukes som badeleker også.

Ellers blir det en del klær.

Skrevet

Han skal få noe byggeting, vet ikke helt hvordan det funker, men var masse halvkuler man kunne bygge med og lage litt andre ting av. Sikkert fine ¨tygge på også tenkte jeg, hehe... Og så får han klær, en body pappaen ikke har sett hvor det er et hjerte og står fotball under og et sett. Blir ikke så mye på ham, han får så mye fra andre, er så liten at han ikke skjønner noe likevel og har to storebrødre som alt har "alt" av hva man kjøper til smågutter ;-)

Skrevet

vi har kjøpt gåstol til vår kjære lille gutt på 6 mnd.

Noen klær og litt leker i tillegg...

hvor får man kjøpt sånne klosser med magnet i ?? jeg vil å ha,.....

Skrevet

Klossene med magnet i kjøper man i lekebutikker,men det er ikke alle som har fått dem inn. Om du har det nye Foreldre og barn bladet har de en reklame der om du vil se nærmere på de.

Skrevet

Vi har kjøpt brio-trille. Litt tidlig enda, men plutselig er han der:)

Skrevet

Vi har kjøpt en hjullaster-gåbil vi. Regner med han kan begynne å prøve seg på den om to-tre måneder. Får uansett bruk for den før ettårsdagen. Den er knallfin altså =) Kjøpt på Emfi leker, Tøff og liten.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...