**Håper** Skrevet 19. desember 2007 #1 Skrevet 19. desember 2007 Fikk den dumme mensen i dag. Den er i hvertfall helt regelmessig etter p-pille slutt i september. Så jeg har syklus på 28-29 dager. MEN, jeg som tok Wild-Yam kapsler og hostesaft før EL tida. Det funket ikke for meg i hvertfall. Jaja. Tiden kommer vel. Ønsker alle nygravide masse gratulerer og en riktig GOD JUL til alle sammen. Kos dere masse med deres kjære:=) Klem fra meg.
blirjegsnartmamma Skrevet 19. desember 2007 #2 Skrevet 19. desember 2007 Gikk ikke for oss heller. Var jo første gang vi prøvde skikkelig, så ville liksom ikke håpe for mye. Men fy så skuffet jeg er! Trodde ikke det ville gå så inn på meg allerede. Jaja, bedre lykke neste gang, får kose oss skikkelig i jula!
**Håper** Skrevet 19. desember 2007 Forfatter #3 Skrevet 19. desember 2007 Synd det ikke klaffet for dere heller:=( Men vi for kose oss masse i jula. Ønsker deg masse lykke til og tvi tvi:=)
Gjest Skrevet 19. desember 2007 #4 Skrevet 19. desember 2007 hei.. ville bare si at jeg vet hvordan dette er. Så kan du å et tips av meg når det gjelder wild jam. Jeg har pratet med homeopat og en lege som også praktiserer alternativ medisin. Wild jam skal brukes etter El, du tester først at du har eggløsning. test et par dager ekstra. Når du ikke har el lengre begynner du på wild jam. Bruk dette kun 10-12 dager etter el. Det kan faktisk virke inn på eggløsningen din). Slimløsende hostesaft skal kun brukes ca en uke før el. Bidronning gele kan en ta fra første mensdag frem til eggløsning. Ellers anbefalte de B-complex eller folat og omega 3. Jeg har begynt å bruke dette fast. Grunnen til det er a vi trenger all den hjelpen vi kan få. Min mann har ikke den beste sædkvaliteten, så jeg må gjøre kroppen mest mulig parat for befruktning og gjøre det lettest mulig for egget å feste seg. Du trenger SELVSAGT ikke å gjøre alt dette. Jeg viderebringer bare det jeg har fått høre av homeopat og lege. Håper du lykkes neste mnd. Og du er ikke alene om å ha det slik. Masse babyblessing fra meg
**Håper** Skrevet 19. desember 2007 Forfatter #5 Skrevet 19. desember 2007 Tusen takk for svar håpermye. Det var en god informasjon og mye gode råd fra deg. Men jeg bruker ikke EL tester da. Men hva kan Wild Yam hjelpe ETTER El da??? Håper virkelig det klaffer for dere også snart. Krysser fingrene for deg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå