aug-mamma ble novembermamma! Skrevet 19. desember 2007 #1 Skrevet 19. desember 2007 Har aldri gjort det, men lurer på om jeg skal begynne neste pp..Er det slik at dere kan se om dere har hatt el eller ikke? Forekommer det ofte at eggløsningen uteblir eller tilhører det sjeldenheten? Jeg pleier å bruke el-tester, men denne pp fikk jeg aldri positiv el-test..er det pga at jeg ikke har hatt el eller blir testen positiv selv om ikke egget blir sluppet? Noen som har peiling?
Gjest Skrevet 19. desember 2007 #2 Skrevet 19. desember 2007 Tempen stiger et lite hakk når man har hatt eggløsning ja. Du kan lese om det på www.pernille.info. Står masse fint der inne Det sies også at man kan ha så kort LH stigning før eggløsning at den kan være vanskelig å fange på en el-test og at man bør teste både morgen og kveld i den aktuelle perioden dersom man ikke får positive el-tester. Testen kan også bli positiv selv om egget ikke slippes. Og ja, eggløsning kan av og til utebli.
aug-mamma ble novembermamma! Skrevet 19. desember 2007 Forfatter #3 Skrevet 19. desember 2007 Takk for svar:-) Jeg pleier å ha positiv el-test to dager på rad, men fikk en veldig sterk strek på dag 13 denne pp, men CB digital slo ikke ut, neste dag var streken på vei tilbake..Angrer på at jeg ikke testet en gang til den dagen, men siden jeg er vant til å få positiv på digital to dager på rad regnet jeg med at det ikke var nødvendig. *angre, angre* Så nå lurer jeg på om jeg har hatt eggløsning eller ikke...Jaja, det er vel bare til å vente på TR, skal prøve å ikke teste. Blir jo så skuffa når den er negativ..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå