Gå til innhold

er så redd


kua kalva,drektig igjen

Anbefalte innlegg

Skrevet

har ganske nylig funnet ut at jeg venter nr.2

men er så redd for alt som kan gå galt,med nr 1 lå jeg på sykehus i over 2 mnd.på grunn av premature rier.er livredd for å havne der igjen.

samtlig er jeg redd for å miste.

å egentlig alt, hadde ikke trodd jeg sku føle det sånn,babyen er veldig planlagt å jeg gleder meg kjempemye, men er så redd det skal gå galt.

 

 

noen med trøstende ord?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du kan tenke at du hadde komplikasjoner sist, men tross det så gikk det jo kjempefint! det er ikke sikkert det skjer igjen, men om det gjør det vet du at det kan gå bra og at oddsene er på din side:o) Hele svangerskapet er fylt av bekymringer syns nå jeg da hehe... men prøv å slappe av å kose deg så best du kan. Prøv å ikke tenke så mye på forrige svangerskap! Dette svangerskapet blir antakelig totalt forskjellig:o)

Skrevet

Skjønner godt hva du mener! Venter også min nr 2. Fødte prematurt i uke 34 med nr 1, men allt gikk heldigvis veldig bra.

Har til tider vært kjemperedd dette svangerskapet og tenkt at det ikke trenger å gå like bra denne gangen. Jeg går til en veldig ok jordmor som jeg har snakket mye om dette med. Det har hjulpet meg masse. Nå er jeg 31 uker på vei og ingen tegn til fødsel enda. Kjenner at jeg begynner å senke skuldrene og slapper mer av.

 

Lytt til kroppen din og ta det med ro når du føler du trenger det. Og ta kontakt med lege/ JM hvis du er bekymret........... det er mine råd til deg :-)

 

Masse lykke til!

Skrevet

tusen takk for svar.

skal til legen i morn

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...