Gå til innhold

Vondt i magen heletiden?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Heisann, jeg bare lurer på om det er flere som går rundt med masse vondt i magen. hvis jeg skal legge sammen klær, gå ut og handle, rydde osv så får jeg vondt i magen. Er 13uker på vei.

 

Det er greit at livmoren strekker seg og sånn men hele tiden? Lurer på om det er andre som har det sånn også. man sier jo at du skal høre etter på hva kroppen sier og ta den med ro, men vil jo ikke ligge hele tiden heller! Takker for alle svar :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er 12+2 og har masse vondt på tvers neders på magen. Merker det når jeg er i aktivitet, er ikke særlig behagelig! Føler at magen min er veldig tung å bære på en måte. Har tenkt at det er muskelsammentrekninger og at det skal vere sånn. er mitt 3 svangerskap, kan ikke huske jeg hadde disse plagene med de forige! Prøver å slappe av mellom øktene, sofaen er en god venn ofte:)

Skrevet

jeg hadde det heller ikke sånn i mitt forrige, derfor jeg syns det er litt rart.. godt å høre at det er noen andre som har det også :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...