Gå til innhold

gravid ?


prøver..har to gull fra før :)

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei..jeg testet nettopp postivt på g.test=)har ikm 16.12.bør de vær morgenurinen vist eg skal på legesenteret å teste ?tenkte å gjer de i dag=)har vert prøver 15mnd så klare ikke helt å tru de

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer så masse, for en fantastisk julegave. Men det er vel ingen grunn til å dra til legen så tidlig, eller...?

Skrevet

ville berre ta en urinprøve på laben ..har testet falskt postivt før med hjemmetester

Skrevet

Ring legesenteret og spør. Brukte du CB? Jeg har bare erfaring med den, det skrives ikke så mye bra her om billigtestene.

Skrevet

jeg brukte qr..eneste de seller her på apotekene

Skrevet

Vet ikke hva gr er? Men en postitiv test er vel en positiv test? Sikker på at du ikke var (ihvertfall kjemisk) gravid forrige gang du testet positiv da?

Skrevet

quick respons..ja,håpte jo de da.. trur ikke det for da ha de vell vist på blodprøve'?tok masse blodprøve da å alt va negativt

Skrevet

Merkelig... men NÅ er du gravid, helt sikkert :-)))) Masse lykke til.

Skrevet

ja,de håpe ej virkeli =)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...