Gå til innhold

tidlige symptomer på graviditet??


Anbefalte innlegg

Skrevet

dere som er gravide eller har barn....hvor tidlig merket dere noe, og hva var de første symptomene??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg merket at puppene var eksepsjonelt vonde ca 1-1.5 uke før jeg testa!! :) Testet positivt ca 3+4

Skrevet

Med nr 1 så ble jeg skikkelig øm i brystene 21 dager etter siste mens.

Med nr 2 så oppdaget jeg melk på dag 22...

Gjest VerdensHeldigsteMamma
Skrevet

Ømme pupper! Og litt trøtt og rar i kroppen.

Skrevet

jeg fant ut av det da jeg var 3+4.

jeg merket noe var anderledes men kroppen min,kunne ikke forklare det,og jeg hadde en slags mens smerter som jeg vet nå var "strekke" smerter.livmoren som utvidet seg...hadde ikke noen andre sympt..

Skrevet

Hadde mye blank utflod noen dager før jeg testet (testet positivt da jeg var 3+4). Ømme pupper og mensmurringer (pleier ikke ha mensmurringer før mens).

Skrevet

jeg drømte masse rare ting, og måtte tisse 2-3 ganger på natta

Skrevet

Mitt første symptom var at jeg ikke fikk mensen... =)

Skrevet

Ganske sterke menssmerter.

Ømme bryster, ikke hele brystet, men brystvorte og område rundt.

Litt småkvalm, fristet ikke med frokost.

Og litt trøttere enn vanlig.

 

 

Skrevet

Skravlesiden på DIB og BIM er ikke den samme forresten.

Jeg løy visst litt for deg.... hihihi.

Skrevet

jeg var ikke sikker før en uke etter forventa mens, testen ble jo da positiv.. men hadde en følelse inni meg noen dager tidligere, kan ikke helt forklare den.. det var liksom som jeg tenkte at nå noe er på gang..

Skrevet

Hadde en masse småblødninger, så trudde ikke at jeg hadde mista mensen. Det mørke området rundt puppene ble større, men de var ikke spesielt ømme i begynnelsen, det kom seinere..

men jeg var veldig mye sliten og hadde ekstremt lite energi..kunne ikke gå opp en trapp engang uten at jeg måtte sette meg ned å hvile etterpå..

 

Skrevet

Hmmm....jeg tror jeg lider av inbilt svangerskap jeg...hehe....har akkurat det samme som du skriver faktisk....bortsett fra at jeg føler meg støl i puppene....liksom øm i hele .....men altfor tidlig til å få symptomer nå....for det er altfor tidlig å teste også.....isj....hehe

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...