¤mamma til to prinsesser¤ Skrevet 12. desember 2007 #1 Skrevet 12. desember 2007 Min datter på 19mnd har vært rød rundt øynene i noen dager nå. Og på ettermiddagen pleier det å komme gult puss ut av øynene... Har prøvd å gi litt saltvannsdråper, men det hjelper ikke. Synes ikke ho har så mye energi som ho pleier heller.... Har de noe på apoteket for dette, som er uten resept? Eller burde vi dra til legen i morra?
roxanne Skrevet 12. desember 2007 #2 Skrevet 12. desember 2007 Hvis det er rødt på det hvite og det kommer gult ut, så bør hun ha Kloramfenikol dråper. Fås kun på resept og da må dere til lege.
Libido- Skrevet 12. desember 2007 #3 Skrevet 12. desember 2007 Dere må dra til lege for å få medisin. Dråper og salve til å ha på på natta. Er veldig smittsomt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå