Gå til innhold

Julegave rtil den bedre halvdel, noen forslag?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er jo helt klin umuli å finne på noe til den utrolig snille og tolmodige kjæresten i år. Noen som har no tips?? Budsjett på rundt tusen kr i år, da vi har veldig mye annet å bruke penger på fannt vi ut.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har kjøpt ny barbermaskin til mannen min.

Andre forslag:

-parfyme

- vintersko

- idrettsutstyr ( hvis han holder på med det)

- andre klær

-

 

 

Huff å huff for en elendig fantasi jeg har.. thihi...

Skrevet

Har kjøpt min mann et par gore-tex sko.Vintersko vel og merke,da han ikke har noen vintersko:p

Skrevet

Velværegaver! Jeg kommer til å gi min samboer gavekort på spa, tror han kommer til å like det veldig godt. Viktig at han får litt pleie også, så flink han er til å dulle med meg hele tiden! :-)

Skrevet

Min kjære får ny klokke til jul i år:-)

Er tusen kroner for en julegave lite mener du? Klokka jeg kjøpte var råstilig og kosta bare 600, dessuten er den kombinert jule- og bursdagsgave... Tror jeg.

Skrevet

ok, takk for gode ideer jenter:) Nei 1000 kr er ikke lite og 600 er mer enn nok, har bare blitt sånn at vi har kjøpt veeeldig dyre til hverandre før om årene. I overkant sikkert:)

Skrevet

tja.. min får suporterutstyr fra sin favorittklubb i england.. han har bursdag 2. januar, så det blir fort litt ekstra da.. :)

julepresangene til hverandre har vel variert fra 100-200 kroner til et par tusen.. men jeg føler det er liksom min måte å takke han på en måte, at han er der liksom (vanskelig å forklare..)

 

Gjest Bjørnen Collargol*gravid*
Skrevet

Kontorstol :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...