Anonym bruker Skrevet 11. desember 2007 #1 Skrevet 11. desember 2007 stemmer det for dere som venter gutt at bare magen vokser og liten tut og dere med jente har lagt på dere mer og mer rund mage? eller er dettebare en myte????
Fruen i huset Skrevet 11. desember 2007 #2 Skrevet 11. desember 2007 Tror dette bare er en myte. Mange av mine venninner har fått flere av samme kjønn, og helt ulike mager hver gang. Jeg venter gutt, men legger på meg hele veien rundt (( Magen har ikke blitt så stor enda, føler meg mest feit ( Er 21 uker og håper den snart spretter ut og tar med seg dansehåndtaka!! )
HelenFlores Skrevet 11. desember 2007 #3 Skrevet 11. desember 2007 Jeg skal helt garantert ha jente, men har skikkelig "guttemage" som det kalles, så stemmer nok ikke på alle nei:)
su-su-susa-i-hodet m/rampegutt Skrevet 11. desember 2007 #4 Skrevet 11. desember 2007 UL viste gutt, og jeg har typisk guttemage. Spiss mage midt på liksom, og det påståes at man ser midjen bakfra.. (ikke at jeg skjønner hvor de ser DEN henn da..;o) ) Men har lagt på meg en del. Er sånn at jeg kvier meg for å gå opp på vekta, føler meg som en elefant allerede. Vaggende elefant.. Er 25+4 og har gått opp ca 12 kg...sukk...
mamiladi Skrevet 11. desember 2007 #5 Skrevet 11. desember 2007 Til nå har jeg vel hatt såkalt guttemage, venter også gutt. Magen synes godt fra siden, den står ut som et lite berg. Men forfra og bakfra svinger det inn på sidene. Fasongen på magen har vel litt med kroppsformen fra før av å gjøre.
VerdensLykkeligste Skrevet 11. desember 2007 #6 Skrevet 11. desember 2007 Jeg venter gutt, og har typisk guttemage. er 24+2, og har bare lagt på meg 2 kg.... har bare fått en tut mage.... søstra mi hadde tut mage under begge graviditetene, og begge var jenter. så jeg vet ikke helt om man kan se kjønnet bare på magen... er nok muligens en myte
Anonym bruker Skrevet 11. desember 2007 #7 Skrevet 11. desember 2007 Hei! Jeg har ikke lagt på meg noe på sidene, den lille magen som jeg har fått, er ganske spiss ja. Vi venter en gutt vi.. Men jeg vet ikke om jeg tror nå særlig på dette med gutte og jentebaby, tror d er tilfeldig jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå