mine to små. Skrevet 9. desember 2007 #1 Skrevet 9. desember 2007 heihei. fikk min lille gutt for litt over en uke siden, han mistet naveltingen for to dager siden, når jeg badet han idag begynte han å smått blø fra navlen, han har litt sånn svart fra navelstrengen der enda. er ikke snakk om masse blod, bittelitt. men bekymret for infeksjon. er dette veldig farlig? eller normalt?
Sjalabais Skrevet 9. desember 2007 #2 Skrevet 9. desember 2007 Det er helt normalt! De kan blø litt innimellom i en ganske lang tid etterpå, for det er et relativt dypt sår som skal gro :-) Det du skal passe på er å få tørket navelen godt etter hvert bad, bruk gjerne en myk klut eller en q-tips for å komme ordentlig til. Vær også oppmerksom på puss (sånn kviseaktig guff), for det er et tegn på infeksjon. Kjenn også etter om det lukter ekkelt av navelen. Det kom litt hvite greier fra L sin navel etter en stund, men det var bare sårskorpe som løsnet og ramlet av. Gratulerer med gutten din :-D
mine to små. Skrevet 9. desember 2007 Forfatter #3 Skrevet 9. desember 2007 Okei, tusen takk :-D er ikke noen tegn til infeksjon da, bare det lille blodet. ble bare litt nervøs, men da vet jeg alt er bra. tusen takk for svar
Sjalabais Skrevet 9. desember 2007 #4 Skrevet 9. desember 2007 Bare hyggelig! Skjønte ikke noe av det med navelen i begynnelsen jeg heller... Lett å bli litt engstelig for om ting er som de skal da :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå