julesklia Skrevet 7. desember 2007 #1 Skrevet 7. desember 2007 Så det er faktisk flere enn meg som klipper og mekker julekort selv?
Gjest Skrevet 7. desember 2007 #2 Skrevet 7. desember 2007 Ja, og alle de patetiske "se julekortet jeg har laget"-trådene på skravle handler tross alt om å kopiere, dra&slipp, klipput/lim inn - ikke mye laging. Her snakker vi amok i papirbutikker, ikke på nett.
julesklia Skrevet 7. desember 2007 Forfatter #3 Skrevet 7. desember 2007 Samme her. Her er det kartong, ark med forskjellige mønstre, sakser med forskjellige mønster, "hjerte-uttrykker", glitter og stas. Jada, det ser ut som om gutten holder på, men koselig allikevel. Du er kanskje proff?
Gjest Skrevet 7. desember 2007 #4 Skrevet 7. desember 2007 Ikke proff, men veldig helhjerta! Og noen av dem blir knallbra, andre bør man være glad i meg for å sette pirs på Tenkte faktisk se om jeg kan få beista i seng/passivisert på annet vis og så dra fram alt i kveld... tar jo hele bordet...
julesklia Skrevet 7. desember 2007 Forfatter #5 Skrevet 7. desember 2007 Når gutten er i seng skal jeg det også. Mannen er borte og da skal jeg dra frem alt og kose meg Hvis jeg tar helt av egner det seg bare til de nærmest, hehe
Gjest Skrevet 7. desember 2007 #6 Skrevet 7. desember 2007 Samme her, men det er veldig morsomt. Kommer imidlertid aldri til å kalle det scrapping, som jeg synes er lavstatusord. Klipp og lim, for faan!
julesklia Skrevet 7. desember 2007 Forfatter #7 Skrevet 7. desember 2007 Hehe, nei, scrapping driver jeg ikke med.
Pedagogen Skrevet 7. desember 2007 #8 Skrevet 7. desember 2007 Er det ikke bare å ta de kortene dere selv fikk i fjor, klippe bort "Kjære ..." og erstatte det med en ny overskrift, og sende det til noen andre? Innholdet er jo bare tomt pjatt, så man blir ikke avslørt.
Gjest Skrevet 7. desember 2007 #9 Skrevet 7. desember 2007 At jeg får pjattkort fra andre innebærer ikke at jeg sender pjattkort.
julesklia Skrevet 7. desember 2007 Forfatter #10 Skrevet 7. desember 2007 De fleste sender bilder av sine barn med nisselue. Jeg kan ikke sende de videre, uansett om jeg klipper bort kjære eller ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå