brigdetjones Skrevet 7. desember 2007 #1 Skrevet 7. desember 2007 har en liten snuppe på 4,5 mnd som har endel rolige netter og mange ikke så rolige netter.... hun sover så lett noen gange og når hun da er litt sånn halveis på vei til å våkne så begynner hun å sparke og da forsvinner jo dyna,,, vi har stappet den godt ned i enden av sengen slik at hun ikke får den over hodet og lagt ett helseteppe over på tvers stukket ned i sidene men det hjelper ikke og når hun først begynner å sparke av seg dyna så våkner hun mer og mer og da er nesten det eneste som hjelper-puppen... for hun tar ikke smokk :-/
bodøjente Skrevet 7. desember 2007 #2 Skrevet 7. desember 2007 Vi har kjøpt en pose som hun ligger i. Da klarer hun ikke å sparke av seg dyna. Vår er også slik at du kan spenne de fast i senga, så de ikke kommer seg ut når de blir så stor...
Anonym bruker Skrevet 7. desember 2007 #3 Skrevet 7. desember 2007 et gammelt tips er å spenne fast dyna i sengegrinda med klesklips. Verdt å prøve... lykke til
heldigec Skrevet 7. desember 2007 #4 Skrevet 7. desember 2007 Kjøp babysafe/sovepose. Anbefaler en med seler som kan festes i sengen så forhindrer du at hun snur seg også samt at de ofte liker å ligge fast/stramt. Fås kjøpt i babyutstyrsbutikker med godt utvalg.
brigdetjones Skrevet 7. desember 2007 Forfatter #6 Skrevet 7. desember 2007 kles klips??? hva er det og hvor får jeg kjøpt det? :-)
Anonym bruker Skrevet 7. desember 2007 #7 Skrevet 7. desember 2007 sånne klyper som man henger opp klær til tørk med ute.
Gjest Skrevet 7. desember 2007 #8 Skrevet 7. desember 2007 Kjøpte en søt, billig og grei pose på KID interiør, bare seler over skuldrene, og masse plass til å sparke med beina. Genialt!
Gjest Skrevet 7. desember 2007 #9 Skrevet 7. desember 2007 sovepose er nok tingen for deg! Gjerne en som kan knytes fast under madrassen, da kan du feste den om du senere får problemer med at hun snur seg på magen i søvne. Gutten min sover mye roligere etter at han begynte med sovepose Kjøpte på H&M.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå