*Mi tesorito* Skrevet 6. desember 2007 #1 Skrevet 6. desember 2007 På en praktisk måte?? Noen lure tips jeg ikke har tenkt på??
Gjest mphs Skrevet 6. desember 2007 #3 Skrevet 6. desember 2007 I begynelsen frøys jeg ned mat og fruktpurre jeg laget i isterningsbrett og tok maten så over i andre bokser med lokk. Da kunne jeg ta opp bare noen treninger i gangen eller for å ha frukt i grøten. Etter hvert frøys jeg ned ferdige middagsporsjoner i begere med lokk som var på 250 ml.(kjøpte på biltema)
selfangerkjerringa Skrevet 6. desember 2007 #4 Skrevet 6. desember 2007 Jeg har oppbevaringsbegre fra avent (ca 100kr for 10stk) som tåler både koking, mikro, frysing osv. De er perfekte for frysing av hjemmelaget babymat De blir helt tette, og kan stables i frysern.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå