Stratos med 3 barn Skrevet 5. desember 2007 #1 Skrevet 5. desember 2007 Tror nesten det er noe galt med henne...! Broren var ikke sånn for å si det slik Bare 2 uker enda da, så mye kan skje.... Flere som har "dovendyr"?
Sunshine2222 Skrevet 5. desember 2007 #2 Skrevet 5. desember 2007 Jeg hadde det sånn :-) hun er 9 uker nå, og sover masse enda, men er veldig våken når hun er våken da. Tror bare du skal nyte det jeg :-)
Stratos med 3 barn Skrevet 5. desember 2007 Forfatter #3 Skrevet 5. desember 2007 Ja, jeg vet det fra sist - det går fort over Men deilig å få et så rolig barn da! Trodde sønnen min var rolig jeg, men nå begynner jeg å lure gitt
frøy@ Skrevet 5. desember 2007 #4 Skrevet 5. desember 2007 Min var også sånn i starten, hun sov så mye at vi ble bekymra.. :-) Da hun var noen uker begynte hun gradvis å være våken litt lengre..så det var ingen fare så klart! :-)
-oOOOStorken AirlineOOOo- Skrevet 5. desember 2007 #5 Skrevet 5. desember 2007 har det på samme viset, han sover og sover og sover, nesten kun våken for å få mat og skifte bleie...er så vidt vi rekker ta flaska ut av munnen før han sovner igjen=) han blir 3 uker til helga... helsesøstra sa det var vanlig at dem sov mye di første ukene så det virker som alt er slik det skal=P
pablo Skrevet 5. desember 2007 #6 Skrevet 5. desember 2007 Jenten min er 3 uker imorgen og sover like mye...he he...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå