Silje&Alexandra Skrevet 5. desember 2007 #1 Skrevet 5. desember 2007 Jeg har nå gått aaalt for lenge singel, og begynner å miste håpet om at det finns en der ute til meg og.. Så kan noen titte litt for meg? Gjerne litt om hvordan skolen min vil gå og, er veldig spent på begge:) Fødselsdagen min er 25.02.1982 Tusen takk til den/ dem som tar seg tid til en ensom mamma:)
stratosen_er mamma_ Skrevet 6. desember 2007 #3 Skrevet 6. desember 2007 Heisann vennen:) Jeg føler det skjer en endring i ditt kjærlighetsliv til våren... får opp tanker om at du stresser litt mye med det å vere singel...og at du har gitt opp litt...husk at det mest sexye på en kvinne ofte er utstrålingen... Føler at skolen vil gå greit... ingen spesielle hindringer der... men får igjen opp at du virker litt "deppa"...vet ikke hvordan det stemmer overens med hvordan du føler deg..men virker som kroppspråket ditt vertfall gjør tydelig uttrykk for det... Prøv å tenke tilbake på når du hadde det skikkelig skikkelig gøy...?lenge siden?? kanskje det er på tide og tenke litt på hva som er gøy for deg...finn på noe...en vakker kvinne utstråler også glede og sjarm:) ønsker deg lykke til... Du finner nok kjærligheten, bare ikke let så "hardt":) klem
smiley_4juni-oliver Skrevet 6. desember 2007 #4 Skrevet 6. desember 2007 hey! kan du se når jeg blir gravid? håper du svarer!! har prøvd over alt her men ingen som gidder å ta seg tid til meg født 300387
Silje&Alexandra Skrevet 6. desember 2007 Forfatter #6 Skrevet 6. desember 2007 Takker og bukker Du har helt rett i at jeg har en "deppe" periode, men det må gi seg til sluttt den og:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå