Gå til innhold

HJELP ER JEG GRAVID???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

jeg lurer sånn på om jeg er gravid.

vi har hatt usikker sex i en måndes tid. mannen min har tatt den ut hver gang når det måtte gå for han. men idag våknet jeg med frykelig kvalme ,kastet opp litt, har har vondt stikking i hele magen og sliten og svimel. sånn har jeg hatt det hele dagen! er nesten helt sikker på at jeg ikke har fått noe sæd imeg. skal ha mensen egentlig imorgen eller fredag. er dette kanskje bare omgangsyke? takk for svar=)

 

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hoppe av i svingen er ingen god prevensjonsmåte. Man kan så absolutt bli gravid på den måten. Det kan lekke ut sæd før det går for han.

 

Siden du har tegn på graviditet,så er det bare å ta en test så får du svaret. Eller du kan vente et par dager først og se om mensen dukker opp.

Men angående kvalme og oppkast så går det omgangssyke rundt om i landet, så kan like gjerne være det du har.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...