Gjest Skrevet 5. desember 2007 #1 Skrevet 5. desember 2007 finner jeg en mann snart, og får jeg flere barn? ser du kjønn også? 091075 takk takk!
Gjest Skrevet 5. desember 2007 #2 Skrevet 5. desember 2007 Hei! Får opp tre barn på deg, to gutter og ei jente?... Hmm.. Det med mann ser jeg dessverre ikke... Men om du får flere barn, håper jeg det er en mann inni bildet da! hehe! Kan jeg spørre om du har barn fra før? evt kjønn?
Gjest Skrevet 5. desember 2007 #3 Skrevet 5. desember 2007 jeg har en gutt fra før! ja håper det er en mann med på babylagingen ja:) hehe jeg er alene nå, derfor er en pappa på laget mitt noe jeg vil ha til neste barn:) ser du når jeg får barn?
Gjest Skrevet 5. desember 2007 #4 Skrevet 5. desember 2007 Det ser jeg dessverre ikke! men lykke til!
Gjest Skrevet 5. desember 2007 #5 Skrevet 5. desember 2007 men takk likevel:) jeg har blitt spådd 3 barn før av en som er proff, så det kan nok stemme det! lykke til med spåingen!
Gjest Skrevet 5. desember 2007 #6 Skrevet 5. desember 2007 Du har dt ja? spennende!! Jeg håper jeg får utviklet meg mer, så jeg ser mer oxo!=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå