Håper_på_en_til=) Skrevet 3. desember 2007 #1 Skrevet 3. desember 2007 Det gjør så vondt! Jeg er så familiekjær, og pappa er bare 54 år! Det er alt for tidlig å miste ham...! Tykktarmskreft, oppdaget tidlig, hadde legen sagt, så man må jo bare prøve å være optimistisk. Fins det noen med erfaring der ute?
mamman til leon og Noah Skrevet 3. desember 2007 #2 Skrevet 3. desember 2007 hei kjære deg. jeg fikk helt vondt når jeg leste innlegget ditt. pappa fikk kreft for snart 6 år siden. prostata... da var han 52. åh det var sååå grusomt. men det blei oppdaga tidlig og etter stråling og behandlig så er han helt frisk idag kjære pappaen min jeg håper pappaen din er like heldig. jeg sender deg og dine maaange tanker. stor klem
AnneSynnøve Skrevet 3. desember 2007 #3 Skrevet 3. desember 2007 Min beste venninnes far hadde tykktarmskreft i sin tid. Den ble også operert tidlig og både operasjonen og tilfriskningen etterpå forløp helt udramatisk. Han er i fin form idag. Skjønner at du er max fortvila nå - får skikkelig vondt av deg! Håper virkelig han blir bra.
Gjest Skrevet 3. desember 2007 #4 Skrevet 3. desember 2007 I og med at de har oppdaget det tidlig så er det nok veldig gode sjanser Man er bare nødt til å tenke positivt, selv om det er lettere sagt enn gjort Mamma fikk påvist lymfekreft i januar (heldigvis på et tidlig stadie) og er nå begynt i full jobb igjen og har foreløpig ingen kreftceller igjen i kroppen. Hun hadde "bare" cellegift. Ingen stråling eller operasjon. Kan ikke gjøre noe annet enn å krysse fingrene og håper på at din far er like heldig siden de fant det ut så tidlig håper og at du har mennesker rundt deg som du kan snakke masse med om dette Det er viktig å ikke gå rundt å lure, spør spør spør Mange klemmer sendes din vei
metteflette Skrevet 3. desember 2007 #5 Skrevet 3. desember 2007 Masse varme tanker til deg og din familie! Håper alt går bra, prøv å tenk så positivt som mulig:)
JANUAR GLEDE Skrevet 3. desember 2007 #6 Skrevet 3. desember 2007 Huff så vondt å lese din innlegg! sender deg mine tanker!!!!!!!!!! Kreft ser ut til å ha blitt folk sykdom, jeg skulle ønske de fante et eller annet som utryddet denne sykdommen. Jeg håper din far blir frisk etterhvert som han får behandling, vær der for ham og gi ham mye kjærlighet og omsorg, så skal dette gå bra skal du se! Varm klem fra meg!
*♥barney♥*fødeklar Skrevet 4. desember 2007 #7 Skrevet 4. desember 2007 Sender masse varme tanker til deg og familien din - spesiellt til pappan'n din. Jeg krysser fingrene for at alt vil gå bra med han!!!!! Mange gode klemmer fra
En snupp - og en knert i magen Skrevet 4. desember 2007 #8 Skrevet 4. desember 2007 Hei, jeg snikkikker inn hit fra 1. tri og vil gi deg mange varme klemmer. Mamma fikk diagnostisert brystkreft i fjor sommer, 55 år gammel. Det hadde kommet ganske langt, men nå er hun delvis tilbake i jobb og alt ser ut til å gå bra :-) For oss hjalp det veldig at hele familien sto samlet og tilbrakte mye tid sammen. Søstern min og jeg har flyttet et stykke hjemmefra, men bor i Oslo begge to, så hver gang mamma var inne til sykehuset på behandling var vi på besøk, pappa var med på de aller fleste timer og kontroller og vi har klart å løfte hverandre til å tenke positivt hele veien. Så mine råd er å stå sammen og tenke positivt og fremover Bare send en pm om det er noe du lurer på.
Fruktis¤Adele 2 år¤ Skrevet 4. desember 2007 #9 Skrevet 4. desember 2007 Huff da,nå fikk jeg ordentlig vondt i hjertet mitt,har hatt kreft i familien vi også,men ikke på samme måte,men jeg vet hvor vanskelig det er. Ønsker deg og din famile alt godt og ikke glem å tenk positivt. Varme vinterklemmer fra meg
Nordlyspar♥ Skrevet 4. desember 2007 #10 Skrevet 4. desember 2007 Huff , vet ikke helt hva jeg skal si. Svigermor og søskenebarnet mitt har fått påvist kreft for ikke lenge siden (brystkreft og lymfekreft). Men det ser ut til å gå bra med dem begge. jeg ønsker deg og din familie alt godt.. du skal se, det går nok bra...
Suss@ med 3 gutter Skrevet 4. desember 2007 #11 Skrevet 4. desember 2007 Sender mine tanker til deg og din famlie!!
Gjest Lenchen med jente i magen Skrevet 4. desember 2007 #12 Skrevet 4. desember 2007 Uff, stakkars dere. To av min besteforeldre hadde kreft i tarmene, og begge ble helt friske igjen etter ganske kort tid. Tror det er gode prognoser på den type kreft. Håper det går bra med pappaen din.
Anonym bruker Skrevet 4. desember 2007 #13 Skrevet 4. desember 2007 Heisann, tenkte det kunne være godt for deg å vite; jeg jobber som sykepleier på ei kirurgisk avd. hvor vi i stor grad tar for oss tykktarmskreft. Og prognosen er veldig god, spes. når det er oppdaget tidlig ) Klem!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå