elanderimagen Skrevet 3. desember 2007 #1 Skrevet 3. desember 2007 noen andre her som er det? Jeg er 9 dager over nå....*sukk* gleder meg så til å få den lille gutten i armene mine!
titti1983 Skrevet 3. desember 2007 #2 Skrevet 3. desember 2007 Her er det en liten jente som også drøyer, vi er nå 9 dager over termin. Heldigvis har alt gått tilnærmet smertefritt så langt, så det er i hvertfall en trøst. Velger kjærringrådene jeg følger med omhu; har sex og drikker bringebær te=) Har ikke lyst til å være utslitt og ha vondt i kroppen når denne lille snuppa først bestemmer seg for å komme! Hvordan står det til hos dere?
storkenerpåvei. Skrevet 3. desember 2007 #3 Skrevet 3. desember 2007 er 6 dager over her..er så lei,så lei...men kan da umulig vere lenge til nå
elanderimagen Skrevet 3. desember 2007 Forfatter #4 Skrevet 3. desember 2007 aha...samme her. alt har gått veldig bra og har ikke hatt noen svangerskaps plager i det hele tatt! er første gang vi blir foreldre også..så det er veeldig spennende !=) vi har også bare slappet av og har hatt sex og koset oss den siste tiden... nå er det jo heldigvis ikke lenge igjen. håper det skjer snart da....med oss alle som er over tida! =) lykke til dere!
titti1983 Skrevet 3. desember 2007 #5 Skrevet 3. desember 2007 Deilig å høre at det er flere som har hatt et problemfritt svangerskap, unner alle et så flott svangerskap som jeg har hatt. Vi skal på overtidskontroll på Ullevåll fredag. Selv om alt er bra så langt begynner jeg å bli ganske lei, så håper de gjør noe på fredag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå