♥MAMMA & LILLEGULL♥ Skrevet 2. desember 2007 #1 Skrevet 2. desember 2007 Sønnen min er 21 mnd og er mye ute.. Til uka skal vi kjøpe ny vintersko, usikker hvem sko type.. Ecco hadde han ifjor.. Jeg vil iallefall ikke ha knuter.. Den skal være vanntett.. en god sko.. Ikke dyrt!
lykken på jord Skrevet 2. desember 2007 #2 Skrevet 2. desember 2007 Kun Ecco her i huset..... det er den jeg synes er best.
☆Meg og lille snuppis+knerten☆ Skrevet 2. desember 2007 #3 Skrevet 2. desember 2007 Sorel vinterstøvel - den er vanntett, vindtett og holder helt ned til minus 30 grader!! Har en innersåle av ull-filt som kan taes ut og tørkes separat hvis man skulle være så uheldig å fylle støvelen med vann... er kjempefornøyd, lett og ta av og på og de sitter veldig godt!! Kan anbefales på det varmeste =)
Gjest Skrevet 2. desember 2007 #4 Skrevet 2. desember 2007 Her har han på 19 mnd. viking gore-tex og ponny sympatex. Kjempe fine begge 2. Kjøpte først viking, men de var bittelitt for store, og da nektet han å bruke de, så da måtte jeg pent ut å kjøpe nye, lille særingen min.
auro Skrevet 2. desember 2007 #5 Skrevet 2. desember 2007 Sorel er ikke dyre. 299 for Sorel cub tror jeg. Vi bruker Kamik.
bente69;) Skrevet 2. desember 2007 #6 Skrevet 2. desember 2007 Skriverunder på at Sorel har gode vinterstøvler. De vi har er ikke vanntette, men vann avstøtene, knall fornøyd er vi hvertfall. Her har snuppa på 3,5 år Sorel på andre året.
BettyBoob Skrevet 2. desember 2007 #7 Skrevet 2. desember 2007 et par sorel og et par viking gore-tex har vi i år:) 20 mnd
2nj♥ Skrevet 2. desember 2007 #8 Skrevet 2. desember 2007 Vi har Kamik, Sorell (ullfor inni kan tas ut og tørkes på Kamik og Sorell), Pony og Viking til gutta våre og er igrunn fornøyd med alle De er også mye ute, både i barnehagen og hjemme. Tror det finnes mange bra vintersko, men bl.a lukkingen er forskjellig. Lettere å få på en sko som kan åpnes med f.eks borrelås. Kamik og Sorell (iallfall de vi har) har bare stramming oppe og Sorell har også rundt ankelen, så de kan være litt værre å få på noen ganger.
Mamma til snart 3 <3 Skrevet 2. desember 2007 #9 Skrevet 2. desember 2007 Her går det i ecco goretex.
♥MAMMA & LILLEGULL♥ Skrevet 2. desember 2007 Forfatter #10 Skrevet 2. desember 2007 Hvem av de er vanntette? og vindtett eller uten.. Kamik eller Sorel?.. Jeg har sett mange barn med de.. Og de ser varme og gode ut.. Idag så jeg ei jente som hadde den, med kitty på.. stilig men jeg har da gutt.. Hehe.. Kitty kamik på han.. haha nei
auro Skrevet 2. desember 2007 #11 Skrevet 2. desember 2007 De vanlige Kamik/Sorel er vel bare vannavstøtende, men selve foten er jo av gummi, så den er jo tett. Vi har i tillegg Kamik snowkone, som er en støvel med ullest inni. Fungerer som cherrox, men mye varmere.
Nickeguri Skrevet 2. desember 2007 #12 Skrevet 2. desember 2007 Viking Gore Tex. Fornøyd med det. De koster 399 på XXL. Bruker Viking Cherrox når det regner / er slapsete ute. Har ikke brukt dem så lenge, men de virker helt greie.
♥MAMMA & LILLEGULL♥ Skrevet 2. desember 2007 Forfatter #13 Skrevet 2. desember 2007 Okei.. Hmm.. ikke lett og finne en bra vanntett sko til lillegullet mitt.. Hmm.. Vet ikke om jeg skal kjøpe sorel/kamik likevel..For han elsker å hoppe i vann på bakken.. og er ofte våte.. Så jeg ville at han skulle få en bra vanntette sko.. Han har en, men det er lissom rett under skoene...Så det er ikke lett for han å gå på glatte..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå