Gå til innhold

Veeeldig rart spørsmål men jeg prøver.....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som tilfeldigvis vet hvor man får tak i sånne bakt potet "maskiner" eller vet produktnavnet på sånne maskiner som som oftest er i kiosker hvor man får kjøpt nattmat o.l?

 

Hehe...sorry men er verdt et forsøk:) Takk hvis du orket å lese:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Baktpotetmaskin? Hva i alle dager er det?

 

Der jeg jobbet da jeg var yngre stekte vi potetene i ovnen om morningen, og så varmet vi de i mikroen før servering.

Evt pakket de inn i aluminiumsfolie og la de i en bakke med lokk eller i en bakke i ovnen...

Skrevet

hehe juddellihuddelli! dette spørsmålet kommer nok til å ta av på den tråden om de tingene man ikke har forstått, som at taxien er ledig om lampa er på og opptatt når den er slukket. Jeg mener ikke å mobbe deg, men jeg lo godt da jeg leste innlegget ditt! Det var søtt! De bakte potetene stekes på forhånd og bare varmes opp før de serveres.

 

 

Skrevet

Hehe, er nok et utrolig teit spørsmål. Men en bekjent av meg har akkurat startet gatekjøkken, og leverandøren hennes tilbyr slike "maskiner" (er vel hurtigovner eller hva det er) til bakt potet, men hun synes de er så dyre og ville da forsøke å kjøpe dem brukt på nett. Så det finnes faktisk slike maskiner... Men er enig i at det høres teit ut ja:)

 

Dere vet jo mye rart så tenkte jeg bare skulle prøve her inne:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...