*Villekulla* Skrevet 1. desember 2007 #1 Skrevet 1. desember 2007 Det har ikke jeg tenkt til. Han er bare 4 mnd på julaften og har ikke begrep om hva en gave er. Dessuten får han nok av slekt og venner
Gjest Skrevet 1. desember 2007 #2 Skrevet 1. desember 2007 Jeg er i grunn enig med deg, besteforeldrene + resten av slekta+venner kjøper jo i hauger og lass! men vi tenkte å kjøp en paraplytrille fordi vi skal ut å reise på nyåret som blir julegave til henne da. er noe vi trenger uansett:)
mamma&mikkel Skrevet 1. desember 2007 #3 Skrevet 1. desember 2007 Vi kjøper noe vi trenger og allikavelll hadde kjøpt. Er jo kos å ha noe under treet fra mamms og papps og. Dessuten har vi en storebror som er opptatt av at det skal være rettferdig. Han har dessuten satt seg selv til å pakke opp pakkene for lillebror...
MammatilNathalie☆septemberbaby Skrevet 1. desember 2007 #4 Skrevet 1. desember 2007 ja klart snuppa skal få presang! selv om hun bare er 3,5 mnd til jul =) hun skal også få en liten leke hver søndag i advent... syns det er litt kos jeg da!!!
Salto&lille flikkflakka Skrevet 1. desember 2007 #5 Skrevet 1. desember 2007 Ja det gjør vi =) Jenta vår blir 5 mnd på julaften (hvis jeg teller antall uker, hehe) Vi har kjøpt litt praktiske ting, pute til høystol, gymmatte (som allerede er tatt i bruk da men..) osv.. Også blir det sikkert noen klesplagg og en liten leke =)
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2007 #6 Skrevet 1. desember 2007 Klart jenta mi skal få julegave av mammaen og pappaen sin! Bunadsølje og babycall, leker får hun av de andre. Bunadsøljen er fin når hun blir eldre, tenk at den fikk jeg første julen min av mamma og pappa=)
*Villekulla* Skrevet 1. desember 2007 Forfatter #7 Skrevet 1. desember 2007 Sønnen min har alt som er av klær og utstyr. Besteforeldrene kjøper alt mulig hele tiden. Har problemer med å komme på ting han skal ønske seg fra andre. Det er derfor vi dropper å gi han gave siden han er så liten
*2 LyKkEtRoLL* Skrevet 1. desember 2007 #8 Skrevet 1. desember 2007 Selvfølgelig får hun gave til jul. Vi har kjøpt voksipose som allerede er tatt i bruk, men vi har også kjøpt en liten ting som ligger under treet. Har kjøpt fisher price (tror jeg) putteboks med musikk fra oss. Har ei jente på 4 år i tillegg som er veldig nøye på at lillesøster også skal ha pakker. Og jeg skal love deg at hun hadde fått det med seg hvis det ikke lå noen pakke fra oss til lillesøster under treet:)
Gjest Skrevet 1. desember 2007 #9 Skrevet 1. desember 2007 Vi skal kjøpe tripptrapp stol til han:) Og så kjøper vi et høytidsalbum til han:)
mamma >to gull Skrevet 1. desember 2007 #10 Skrevet 1. desember 2007 Jeg skjønner hva du mener, at det er jo ikke noe poeng når de er så små og ikke skjønner noen ting likevel.Men dette er vårt første barn og vi syns det er stas vi da (kommer jo til å kjøpe til andremann også da,så er jo ikke bare for at han er førstemann....) Vi har kjøpt et fisher hus og klær (han er 8 mnd til jul)
Kaja_07 Skrevet 1. desember 2007 #11 Skrevet 1. desember 2007 Vi kommer til å kjøpe gave til sønnen vår på 9 mnd. Men ikke så dyr i år, men kos med en liten hilsen fra mamma og pappa syntes jeg da :-)
selfangerkjerringa Skrevet 1. desember 2007 #12 Skrevet 1. desember 2007 Minimais på 11mnd får en symbolsk ting - fordi Lilletrollet på 3 1/2 ville følt det blodig urettferdig om lillesøster ikke får gave når hun får. Men ærlig talt - en baby har jo like stort utbytte av å leke med gavebåndet som pakker i øst og vest.
Gjest Skrevet 1. desember 2007 #13 Skrevet 1. desember 2007 Selvsagt skal han få julegave!! Han blir 5 mnd 2 juledag. Har kjøpt en del ting til han ja =)
martina85-jentebaby;) Skrevet 1. desember 2007 #14 Skrevet 1. desember 2007 Vi gir snuppa vår ett PLAN fadderbarn:)
Love my kidz Skrevet 1. desember 2007 #15 Skrevet 1. desember 2007 Er trist å ikke kjøpe julegave til sitt eget barn da.. vi var og kjøpte den i dag vi =) Ble en gåbil som også er en hjullaster eller hva det nå kalles. Artig!!
Mamman til Mina og Sara Skrevet 1. desember 2007 #16 Skrevet 1. desember 2007 kjøpte en liten leke med lyd i, også får hun dåpssmykket som jeg fikk i til min dåp,
Gjest Skrevet 2. desember 2007 #17 Skrevet 2. desember 2007 selvfølgelig får hun julegave!! har kjøpt fisher price gåbilen jeg!
Du og jeg og vi fire Skrevet 2. desember 2007 #19 Skrevet 2. desember 2007 Vi kjøper ja! Da eldstemann var baby ( 2 mnd) fikk han den store sangboka av oss. Minstemann er 4 mnd nå og han får cd-spiller i julegave, og den skal stå på barnerommet:)
Anonym bruker Skrevet 2. desember 2007 #20 Skrevet 2. desember 2007 Selvfølgelig skal hun ha også, uansett alder. Alle andre får jo. Behøver jo ikke koste all verden heller.
Gjest Skrevet 2. desember 2007 #21 Skrevet 2. desember 2007 Helt greit å ikke kjøpe julegave, forstår din tankegang. Vi har ikke kjøpt dåpsgave til noen av barna våre. Men julegaver kjøper vi til dem fra de er bittesmå. For meg er det noe spesielt med jula. Lillegutt må også få gave når storebror på 8 og alle vi andre får
Mrs. Bouquet Skrevet 2. desember 2007 #22 Skrevet 2. desember 2007 Ja, det syns jeg er en selvfølge. Men helt greit at andre velger å ikke gjøre det. Hadde jeg vært dere hadde jeg kjøpt noe barnet trenger før sin første bursdag, noe må det vel være?
Mammapudding Skrevet 2. desember 2007 #23 Skrevet 2. desember 2007 Ja, vi skal kjøpe julegave til Leah, bare en liten ting siden hun bare er 4,5 mnd til jul, men noe må hun jo få hos mamma og pappa:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå