Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

hørte lyder i kjøkkenskuffen i dag og åpnet den . såg ingenting og hørte ikke noe. heldigvis var katten inne, og passet på skuffen. så pilte musen utav og katten tok den i kjefrten, og sprang på dør!!! flinke pusen.

 

æsj det var ikke kjekt. godt å vite at jeg skal flytte om to dager....

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Flink pusekatt da ;o) men usj så ekkelt!

Skrevet

Vi har hatt mus i hus i høst. Har fanget 20 til nå. Den ene hadde på en måte kommet seg inn på kjøkkenet også og hadde tilhold bak/inni kjøleskapet der hvor viften er. Vi måtte skru opp bak der og der låg muselort og kattemat. Har vasket grundig hele kjøkken/stue, og kjøleskapet bak der. Fikk tatt musa i en felle med kattemat. Resten er tatt på kryploftet. Men nå ser det ut til at det ikke kommer flere. Får i hvert fall håpe det.

Du er heldig som skal flytte. Jeg vil bo på samme plass, men ønsker nytt hus.

Gjest VerdensHeldigsteMamma
Skrevet

Å farsken, så fælt!! Bare vær obs på at avføringen etter mus kan være farlig, så du bør for enhver pris unngå å være den som rengjør der musa har vært. Kan gi museinfluensa, ikke bra! Blir nok deilig å flytte, ja=)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...