Anonym bruker Skrevet 30. november 2007 #1 Skrevet 30. november 2007 Min sønn på 7,5 mnd vil ikke stå på bena. Vil ikke hoppe på fanget heller. Er liksom ikke interessert i å bruke bena til det han skal.... Krabber heller ikke, men like før tror jeg. Noen som opplever det samme?
Neijasså... Skrevet 30. november 2007 #2 Skrevet 30. november 2007 Helt normalt! Ikke alle babyer som er "hoppere", ingen av mine har vært det, og har heller ikke vært sterke nok til å stå på bena ved 7-8 mnd alder. Men eldste begynte plutselig å krabbe, samt å reise seg etter ting og gå langs bord i løpet av en ukes tid da hun var 8.5 mnd, så ting skjer fort når de skjer. )
Anonym bruker Skrevet 30. november 2007 #3 Skrevet 30. november 2007 Sånn er gutten vår også, men han er bare 6,5 mnd. Vi fikk henvisning til fysioterapeut for vurdering av utviklingen. Jeg kan ikke si jeg bekymrer meg, barn er forskjellig og utvikler seg i sitt eget tempo, og i rykk og napp.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå