vi blir 5, 25 sept :) <3 Skrevet 30. november 2007 #1 Skrevet 30. november 2007 noen her inne virker som de har angst for strekkmerker angst for å gå opp i vekt... osv ..men det skulle de kansje ha tenkt på FØR de ble gravide ...eller? jeg har en mage som jeg er stolt av...magen min har strekt seg og det vises...syns det faktisk er sjarm med og være gravid...jeg har ikke lagt på meg så mye enda...men noen kilo må jeg rekne med...20 kg i sist svangerskap ... blir bare littt frustrert.... og jeg er ikke så feig att jeg signerer med anonym
Lille`mor & lillebøll Skrevet 30. november 2007 #2 Skrevet 30. november 2007 Du er nok ikke alene om det nei... Etter jeg begynte og nærme med trim 3 begynte jeg og føle meg litt mere komfortabel med det som skjer med kroppen min.. Er 29 uker på vei og gått opp 16 kilo så jeg ser på meg selv som et lite skrekk eksempel som kommer til og veie over 25 kilo..Men hvet du hva,nå så driter jeg litt i det;=) Smører meg med cocabutter fra bodyshop hver dag,så jeg har i hvertfall prøvd og hindre strekkmerkene..... Sånn er livet:=/ Lykke til videre:=)
lambchop Skrevet 30. november 2007 #3 Skrevet 30. november 2007 Nå er det jo virkelig ikke alle som planlegger å bli gravide, alt kan jo skje om man er aldri så forsiktig. Og da er det kanskje ikke så merkelig at det tar litt tid før man blir komfortabel med endringene som skjer i og med kroppen?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå