Gå til innhold

utenom tema ang jul


Anbefalte innlegg

Skrevet

er det greit å pynte til jul nå. har litt lyst å vaske og gjøre det fint til jul er det tidlig

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja. kan vi ikke bare vedta at det er greit å gjøre det nå? Jeg har også lyst til det... og heller pælme ut jula litt tidligere.

Skrevet

Pynter til advent jeg :) da får jeg brukt pyntetrangen min litt uten å "bruke opp" jula og risikere å bli lei før den kommer. Jeg vil mye heller ha jula hengende til over nyttår enn å bruke den opp i desember :) men for all del - hver sin smak.

Skrevet

pynt i vei=) her blir det ikke noe jule pynting.. i fjor så heiv vi jula ut 2. juledag.. da var vi lei av den.. (hadde ikke noe julebesøk etter det) men ingen pynting i år, bor i ein liten leilighet og skal ikke være her noe særlig i jula.. henger opp ei stjerne i vinduet.. Nora er så lita til å sjønne hva jul er å juletre og alt tar vi til neste år-..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...