kokkelimonke Skrevet 29. november 2007 #1 Skrevet 29. november 2007 .. bestille en medium stekt biff når vi skal ut å spise ikveld ? Skal ut å spise på Big Horn Steak House, og har lyst til å slå til med en saftig, litt blodig biff. Men har dette noe å si for ammingen ? Husker det var så viktig å spise gjennomstekt kjøtt når vi var gravide... men gjelder dette også for når man ammer ? Setter stor pris på svar :-)
TrøttSomEiStrømpe- Skrevet 29. november 2007 #2 Skrevet 29. november 2007 kos deg med biff du! det var noe av det første jeg gjorde når vi kom hjem fra sykehuset nam-nam!
kokkelimonke Skrevet 29. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 29. november 2007 Herlig å høre :-) Tusen takk for svar! Da skal jeg jammen meg kose meg med saftig biff og litt brus ikveld. Fantastisk :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå