Gå til innhold

da kapitulerte jeg gitt..... Huff


Anbefalte innlegg

Skrevet

Pepperkakeboksen ble åpnet i går og gløggen inntatt i kveld. Og nå surrer julemusikk fra klemfm.no for fullt... Haha!!!

 

Men julebrusen skal jeg holde meg hard og ikke smake på før 1.desember :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hehe..

julemusikken ble satt på idag, røde duker er på alle bord, snø er sprayet på vinduene (ja jeg vet de er et mareritt å få bort,men er så trist og lei meg over mangel på snø at jeg var nødt til det...), funnet fram engler og.ja...bare kooooser meg...herlig!!

fortsetter imorgen..hehe.. :) så du er ikke den eneste... :)

Skrevet

Så absolutt ikke alene:) Julegardiner er kommet opp og første boksen pepperkaker forsvant ganske tidlig i November :P Jula er herlig dere :)

Skrevet

De förste julekorta er avsendt, og julegavene til Norge sendes seinere i dag.. Babyen har brukt nisselua flere ganger og.

Skrevet

Åååååå...

Dere faens fristerinner!!!:)

 

Skulle aldrig ha lest denne tråden... jeg gir opp, nå må jeg vaske huset og finne frem jule pynten...

Nå er all selvkontroll gone by the wind!!

 

Hihihi.. sambo blir galen når han kommer hjem:);) Moohaahahaha..

 

"Det er ikke lov og pynte til jul før første desember!! det sier mamma!"

Skrevet

Her blir det ingen pynting før lørdag nei :) Men har drevet og vasket leilighet denne uka. Så når alt er ferdig og pyntet til advent på lørdag, skal julebrusen sprettes ja :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...