Anonym bruker Skrevet 28. november 2007 #1 Skrevet 28. november 2007 Da jeg skulle tørke meg etter do-besøk i mårres.. Kom det masse blod.. I toern..( Kan det være hemorrider??? hjelp meg!! Er det noen andre som har hatt det sånn? Det var ganske mye blod..
MaliMali- Lykkelig 2barnsmamma Skrevet 28. november 2007 #2 Skrevet 28. november 2007 Det høres slik ut, ja. Kjenner til det. :-( Hvis det er utvendige, kan du kjenne de. Da burde det være sårt (hvis det blør). Er de innvendige, er det ikke lett å kjenne de. I alle tilfeller kan du få tak i reseptfri salve på apoteket. Det hjalp meg. Sheriproct tror jeg den heter. Ikke sitt lenge på toalettet, pass på å vask deg godt etter avføring og stå gjerne på alle fire med rumpa høyt i en halvtimes tid et par ganger i dagen. Det hjalp for meg. Dessverre er dette noe som følger med graviditet:-(
15.mai :) Skrevet 28. november 2007 #3 Skrevet 28. november 2007 Åj det hørtes jo ikke bra ut. Jeg hadde ringt sykehuset hvis jeg var deg.
Anonym bruker Skrevet 28. november 2007 #4 Skrevet 28. november 2007 Takk for svar.. Plages med dette ofte jeg..=( Det svir ja, også når jeg dusjer..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå