mia76 Skrevet 28. november 2007 #1 Skrevet 28. november 2007 Hei! Har hatt problemer med å bli gravid og fått hjelp begge ganger. Har nå to flotte barn. Har lyst på tre barn? Ser du meg med tre barn og hvis du ser meg med tre barn når blir jeg gravid? Takk fo hjelpen:)
Gjest Skrevet 28. november 2007 #3 Skrevet 28. november 2007 Jeg tror det er mulig for deg å få nr. 3. Når er jeg litt usikker på. Vet ikke hva du ønsker eller har tenkt. Men kanskje innen to år.
mia76 Skrevet 28. november 2007 Forfatter #4 Skrevet 28. november 2007 Tusen takk for at du tok deg tid:) Jeg vet ikke hva jeg ønsker eller har tenkt selv men tror at hvis vi klarer det uten hjelp blir det innom to år:). Hvis ikke blir det neppe. Takk igjen.
Gjest Skrevet 28. november 2007 #5 Skrevet 28. november 2007 Da ønsker jeg dere masse lykke til. Mange har nytte av alternativ behandling, for eksempel akupunktur. Jeg vet ikke om du vil ha nytte av det, men det er kanskje verdt et forsøk. Håper det klaffer for dere når du en gang er klar :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå