Gjest Skrevet 27. november 2007 #1 Skrevet 27. november 2007 Til tider savner jeg muligheten for å være alene, kunne gjøre impulsive ting....få være uthvilt og ha en uthvilt kjæreste slik at vi kan ha en romantisk helaften uten at vi må stresse...Samlivet er ikke så verst i grunn....men "kosen" varer jo ikke like lenge som før..siden vi hele tiden må "forte oss" i tilfelle minsta våkner. (Fler som kjenner til den der?) En kjappis er ok det altså...men jeg savner LOVE MAKING!!!
Libido- Skrevet 27. november 2007 #2 Skrevet 27. november 2007 Bare kom hit med lillesnuppa du, skal passe henne jeg =)
Gjest Skrevet 27. november 2007 #3 Skrevet 27. november 2007 tar du de to andre også? :-DDD Knegg... Gjett hvem som gleder seg til at besteforeldrene skal passe ungene en hel helg om 3 ukers tid! :-D
Min *lille* prins*er stor* Skrevet 27. november 2007 #4 Skrevet 27. november 2007 enig med deg at vi savner det av og til, men man setter jo mye mer pris på det de gangene vi har muligheten:)
bambi på isen Skrevet 27. november 2007 #5 Skrevet 27. november 2007 Er helt enig med deg HI!! Nå har vi tre tette, minimalt med søvn har det vært de siste årene og jeg har gått rundt å vært konstant suuuuur!! Begynner å bli bedre nå, nå er de snart 2, snart 4 og rett over 6 år!!
Gjest Skrevet 27. november 2007 #6 Skrevet 27. november 2007 hehe...kan tenke meg hvordan det er ja... Har selv en 0åring, en 2 åring og ei på 7mnd...sukk...enda en stund igjen her.. KOselig med små selvsagt..men på sett og vis gleder jeg meg litt til de blir eldre og litt mer selvstendige.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå