Gå til innhold

Vond lukt........


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er d noen andre som har vond lukt på utfloden sin???? Syns jeg stinker vondt hele tia,har masse utflod... Noen andre,er detta farlig??????

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg også rett og slett stinker... Gamle sokker!!!!

Det er helt forferdelig, men det er ingeting i veien med meg visstnok.

 

Skrevet

Ja mildt sakt gamle sokker hehe... Nei vi får håpe d er normalt,noe d sikkert er....

Skrevet

Det kan være bakteriell vagianose.Hadde sjekket med legen hvis jeg var deg! Har hørt at dette i verstefall kan føre til for tidlig fødsel.Er jo sikkert ikke noe alvorlig da,men bedre føre var..:-)

Skrevet

Jeg hørte med legen min om det.. (det skal IGJEN sies, og kan aldri sies nok, at han er dust) Men han syns det var helt latterlig at jeg trodde det kunne være bakteriell vagianose han sa bare prøv med canesten, jeg sa at det ikke fynka, han svarte da at da kunne ikke han gjøre noe.

Må få bytta han skrullepappen jeg...

Skrevet

Huff da,da vil jeg ringe legen min i morra å høre..... Bedre å få sjekket d ja,en å gå å lure.... Takk for svar....

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...