en-to, lappe sko..... Skrevet 27. november 2007 #1 Skrevet 27. november 2007 Har kjøpt vieselin(vet ikke om det er riktig stavet), men det henger ikke godt nok. Skal lime på tall på en julekalender. Kan det gå med tekstillim (hvis det er noe som heter det da)? Evt noe annet?
3b@rnsmor-30* Skrevet 27. november 2007 #2 Skrevet 27. november 2007 ja det må vel funke. sikkert noe som heter det. ellers vet jeg at det funker med vanlig gammeldags skolelim, men det tar ganske lang tid å tørke det.. ellers funker det sikkert med superlim også. hva med å sy rundt kanten??? litt for tungvint kanskje eller??
en-to, lappe sko..... Skrevet 27. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 27. november 2007 Prøvde å sy litt rundt kanten, men syntes ikke det ble så fint. Og er utrolig tungvint også. Ja kan kanskje bruke superlim
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå