Gå til innhold

Hvor mange fullammer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg var på 5 mnd kontroll i går, var den eneste som ikke hadde begynt med mat til poden.Han har bare fått morsmelk, ikke vann, ikke tåteflaske ingenting annet enn pupp.Men vet ikke om det går i 3 uker til da, vi får se!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg fullammet til vesla var nesten 9 mnd,hun nektet å smake noe som helst.

Men da hun oppdaget at mat faktisk er godt,spiser hun abolutt alt;-)

Skrevet

jeg fullammet til rett før han var 6 mnd..

 

Skrevet

Jeg fullammet i 6 mnd. Gikk så fint, atte :)

Skrevet

Fullammet til 5 mnd og da fikk han litt velling i tillegg.... Nå er han 7 mnd og ammer 3-4 ganger pr dag og 2-3 ganger pr natt... (i tillegg får han banan, middag og grøt)

Skrevet

Fullammet begge til de var 5,5 mnd. Eldstefrøkna var da begynt å tigge ved bordet, så jeg syntes det var litt frekkt å ikke tilby henne fast føde.

Minsten var så stor, og ville ha pupp hele tiden, så han trengte mer mat.

Skrevet

Jeg fullammer, men mini har fått et par smaksprøver på grøt og en gang gulrot/potet. Begynner ordentlig om en måneds tid. Han er 5 mnd.

Skrevet

jeg fullammer.min blir 5 mnd neste uke da:) har ikke prøvd noe mat ennå.fungerer med pupp så får håpe d holder i 1 mnd til:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...