Anonym bruker Skrevet 26. november 2007 #1 Skrevet 26. november 2007 En kollega av meg har i dag lagt lommeboken sin i min veske på jobben, fikk sms i sted om jeg har sett noe til lommeboken til min kollega, hun hadde jo vært i banken i lunsjen og tatt ut 15000 kroner som skulle være til nye møbler til familien til jul. Ettersom hun er så innmari lur og ikke passer på sine saker så har jeg nemlig tatt ut de 15000 kronene og hun skal jo klare og finne lommeboka si tilslutt, men da er jo pengene borte!! Lurer på hva dama kommer til og si når alle pengene er vekke, men ikke resten av innholdet? Jaja det var en fin finnerlønn i mine øyne, passer bra ettersom desember er de månedene i året man svir av mest penger...
Anonym bruker Skrevet 26. november 2007 #2 Skrevet 26. november 2007 Så koselig kollega du er da, som stjeler pengene til kollegaen din, jaja. Du får ihvertfall kose deg med julehandlingen..
KristineMed2Sønner<3 Skrevet 26. november 2007 #4 Skrevet 26. november 2007 Nei fysj og fy, jeg anmelder deg med EN eneste gang! All personlig info. takk!
Anonym bruker Skrevet 26. november 2007 #5 Skrevet 26. november 2007 Å du er min kollega?? Kom igjen og anmeld meg, ikke mitt problem ikke klarer og roe ned sine nerver og passe bedre på sine ting, dessuten hadde hun vel hatt muligheten og betalt møblene med mastercard eller visakort???
Loglady Skrevet 26. november 2007 #7 Skrevet 26. november 2007 Ja, det kunne hun. Ikke hør på alle de negative her.
rødblåoggrønn Skrevet 27. november 2007 #8 Skrevet 27. november 2007 Er det sant, så får du håpe hun ikke leser dette her da..
propp Skrevet 27. november 2007 #9 Skrevet 27. november 2007 Kos deg du. Se på det som en ekstra julepresang:D
Anonym bruker Skrevet 27. november 2007 #10 Skrevet 27. november 2007 blir du oppdaget kan du faktisk miste jobben din, + en liten andmeldelse. men shitt 15000 er vel så mye for deg at det er verdt det. sorry men jeg syntes slikt er så idiotisk.
Anonym bruker Skrevet 27. november 2007 #11 Skrevet 27. november 2007 Dette ER bare et tulleinnlegg! Ingen som gjør noe sånt!
Anonym bruker Skrevet 27. november 2007 #12 Skrevet 27. november 2007 Her hvor jeg bor kutter de hånda av på sånne som deg.
Anonym bruker Skrevet 27. november 2007 #13 Skrevet 27. november 2007 jo det er mange som gjør slikt, har opplevd det selv faktisk. ikke gøy å miste mye penger rett før jul eller ellers. og så finne ut at det var noen du kjente som tok dem. min kollega ble andmmeldt og ja fikk fyken. hun hadde stjålet fra flere på jobben.
Gjest Skrevet 27. november 2007 #14 Skrevet 27. november 2007 Var faktisk ei på jobben min som fikk sparken å går,etter å ha stjålet 500,- fra jobben.Hadde henne på video,så hun tuslet slukøret hjem etter et langt møte med sjefen og Securitas.
Anonym bruker Skrevet 27. november 2007 #15 Skrevet 27. november 2007 sitter å tenker på hvor tragisk det er at folk kan være så sleip så deg!! og så skrive om det etterpå.. helt utrolig!! du burde skamme deg,lille dritt unge!!!
Super-Langbein Skrevet 27. november 2007 #16 Skrevet 27. november 2007 Synes du kan overraske din kollega ved å kjøpe møblene for henne. Mye fint i furu!
Gjest Skrevet 27. november 2007 #17 Skrevet 27. november 2007 What goes around, comes around.... Bad karma og alt det der. Det slår tilbake på den ene eller andre måten Kos deg med pengene, så kan du angre etterhvert som ting snur seg imot deg. Satser på at dem har kamera på jobben som har plukket opp hvor hun har gjort av lommeboka jeg mohahhaaa
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå