Gunner Skrevet 26. november 2007 #1 Skrevet 26. november 2007 Jeg mistenker at jeg er gravid pga at jeg ikke har fått mensen på to uker.. Har tatt tester som har vært negative, men har lest om at man kan ha for lite hcg i urinen, så kan jo hende jeg har det, så skal få tatt en blodprøve.. (Er jo ikke sikkert jeg er det, men best å sjekke for sikkerthetsskyld) Men til saken, snakka med en venn av meg ista, og vi snakka om det med at jeg kanskje er gravid osv.. Så lurte han på hvorfor jeg ikke bare tok abort, og jeg sa at det er jo ikke bare bare å velge bort et liv du selv har vært med på å lage osv.. Så sa han at jeg måtte tenke på ANDRE rundt meg osv, at jeg ikke en gang var lærling, som om det var så ille.. Tenke på andre?! Åssen i H****** skal jeg kunne tenke på hva ANDRE vil at jeg skal gjøre hvis det viser seg at jeg er gravid? Det er jo mitt valg, og ingen andre har vel egentlig noe med det, annet enn barnefaren da.. Jeg trenger jo ikke å tenke på hva venna mine mener er best for DEM, om jeg er gravid, det er tross alt jeg som kanskje står midt i det! Sorry, jeg måtte bare få det ut, ble litt provosert av det der..
Gjest Skrevet 26. november 2007 #2 Skrevet 26. november 2007 Ble skikkelig provosert jeg og - på dine vegne. Tenke på andre? haha skal du ta abort fordi vennene dine ikke vil at du skal ha barn da? nei det blir for dumt. Gutter kan være så sinnsykt dumme og uomtenksomme noen ganger altså :-S de sier mye rart!
Gjest VerdensHeldigsteMamma Skrevet 27. november 2007 #3 Skrevet 27. november 2007 Ka farsken, - tenke på andre?!?! Næhæhæææi!!! For noe tull! Dette blir ditt valg, ingen andres. Så sånne kommentarer lar du bare skli glatt forbi, vedkommende har ikke peiling på hva det er han snakker om. Ønsker deg lykke til! =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå