Gjest Skrevet 26. november 2007 #1 Skrevet 26. november 2007 Dette har vært en lang dag. Vesla ble operert for bevegelig brokk i dag. Var på sykehuset kl 07, og er nå hjemme igjen. Ikke morro å se barna sine legges i narkose, men nå er vi veldig heldig at vi ellers har et meget så friskt barn! Tenker på de som har barn som opereres mange ganger før de fyller f.eks to år... De må være utrolig sterke! Nå skal jeg ta meg en velfortjent dupp... ) Håper alle har en fin dag!
Gjest VerdensHeldigsteMamma Skrevet 26. november 2007 #2 Skrevet 26. november 2007 Godt å høre at alt har gått bra! Kan tenke meg at det er trasig å være mamma når lillejenta må legges i narkose. Jeg ble operert for lyskebrokk da jeg var 1-2 år, det var visst ikke noe særlig for mamma og stå igjen ute mens jeg ble trilla inn i operasjonssalen..... Huffameg! Men vi er heldige som bor i et land med så flinke leger, tupsa di er i trygge hender=)
mamma til 2 små:=) Skrevet 26. november 2007 #3 Skrevet 26. november 2007 Så bra at du er så omtenksom og tenker på andre til tross for en tøff start på dagen Veldig kjekt å høre at alt går bra nå da:=) Du er nok ganske så sterk du også...natti natt:=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå