silhah og emilie Skrevet 25. november 2007 #1 Skrevet 25. november 2007 skal flytte ifra sambo..etter myyyyyye tenking. men vi gir ikke HEL opp enda..skal prøve familie terapi osv..og håper virkelig vi kan finne tilbake en dag... men vi er heldigvis venner og barnefordelingen er ikke noe problem men fyyy så vondt det gjør, på tross av at det er jeg som vil gå
Mamma'n til Tobias♥ Skrevet 25. november 2007 #2 Skrevet 25. november 2007 Jeg vet akkurat hvordan du har det.. "Valgte" selv å gå fra sambo i går, og det er jævlig tungt!! Det er på grunn av hans oppførsel da, men det var mitt endelige valg.. Jeg har ikke hørt fra han siden så det er ikke så kjekt:( Menmen, litt godt å vite at vi er flere i samme situasjon og..
silhah og emilie Skrevet 25. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 25. november 2007 ja det er kjempe kjekt:) er glad det finnes forum som dette... er helt uvirkelig nå å skal begynne å lete etter et nytt sted å bo osv:(
Gjest Riga + snulla & vesla Skrevet 25. november 2007 #4 Skrevet 25. november 2007 Nei, så trist å se deg her!:-( Håper inderlig at familieterapien og en liten pause fra hverandre hjelper dere!!! Det gjør jævlig vondt ja, men det er mye trøst å få her inne! STOR klem til deg!
tonebf Skrevet 26. november 2007 #5 Skrevet 26. november 2007 uff så trist håper dere finner sammen igjen etter en pause og mere tenking! sender deg en god klem =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå