Frøloffen & solskinnsbolla Skrevet 25. november 2007 #1 Skrevet 25. november 2007 Var på G-sport her en dag og oppdaget med stor fryd at det selges Ullvang sokker helt ned i størrelse 19-21!!!! De passer fint til min sønn på 6 mnd (litt store bare) og han har aldri vært så god og varm på føttene som etter at vi begynte å bruke de. I tillegg sitter de akkurat passe stramt rundt ankelen, så han klarer ikke sparke de av seg. Fikk kjøpt de i en pakke på fire par for 199 kr. De anbefales på det sterkeste!!
Vestlending med to, snart tre? Skrevet 25. november 2007 #2 Skrevet 25. november 2007 Takk for tipset. Vurderer å kjøpe. Jenta mi er veldig ofte kald på beina.
ღDidrikmamsenღ Skrevet 25. november 2007 #3 Skrevet 25. november 2007 Har også kjøpt de. Kostet 179,- på obs sport
Mamma`n til Will& Ailo Skrevet 25. november 2007 #4 Skrevet 25. november 2007 På H&M har de også veldig bra ullsokker ,jeg er veldig fornøyd i alle fall.Og prisen er bare 24 kr:)
mayaya Skrevet 26. november 2007 #5 Skrevet 26. november 2007 Vi bruker prinseullsokkene fra Janus, de kostet rundt 60 tror jeg og er herlige! Mannen sendte de i trommelen i går, men de lever enda, faktisk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå