mamman til leon og Noah Skrevet 24. november 2007 #1 Skrevet 24. november 2007 jeg er 29 uker i morra og ligger fortsatt halvveis på magen... er det farlig for babyen??
brattiann Skrevet 24. november 2007 #3 Skrevet 24. november 2007 Så lenge d ikke gjør vondt så er d ikke farlig for babyen. blir vondt for deg før det eventuelt er farlig for babyen.
mamman til leon og Noah Skrevet 24. november 2007 Forfatter #4 Skrevet 24. november 2007 takk for svaret brattiann da ligger jeg sånn så lenge jeg klarer
Maria-B Skrevet 24. november 2007 #5 Skrevet 24. november 2007 Ligger halvveis på magen selv jeg, og jeg har bare 13 dager til termin Søsteren min lå på magen hele forrige svangerskapet sitt.
nissemor79 Skrevet 24. november 2007 #6 Skrevet 24. november 2007 Hei.Lå helt på magen fram til uke 34... Både sov og når jeg leste på senga lå jeg på magen... Nå har jeg 21 dager til termin å ligger halveis på magen.. Jeg tror nok du kjenner selv når det begynner å bli ubehagelig;-) Så da regulerer det seg selv... =)
Sunniva78 har to små Skrevet 24. november 2007 #7 Skrevet 24. november 2007 Er nok ikke farlig, men fatter ikke at dere klarer det!!! Får helt krupp bare jeg nærmer meg mageliggende, føler at babyen blir klemt der inne... Men savner det ja....
MajjaHarToVakre♥♥ Skrevet 24. november 2007 #8 Skrevet 24. november 2007 Jeg ligger også ganske mye på magen, noen ganger litt i side-mage-leie;) Er igrunn den stillingen som er best for bekkenet, og vesla protesterer mer når jeg ligger kun på siden faktisk! Noen ganger lurer jeg jo litt på om det kan være ok, for det virker jo helt sprøtt.. Men som det sies her, vi merker nok at det er vondt/ubehagelig før den lille syns det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå