Mahari81 og den lille Bie <3 Skrevet 23. november 2007 #1 Skrevet 23. november 2007 Jeg har hatt stikkninger i magen de siste dagene, spesielt på høyre side (ikke i eggstokk,ikke mensaktig)...håper jo dette er et symtom på graviditet...men når jeg tenker meg om så lurer jeg på om disse uvanlige smertene dukker opp fordi jeg hadde en sa i uke 13, 3 okt. og at smertene kanskje kommer av at det er litt "unormalt" nedi der enda...noen synspunkt?
Gjest Skrevet 23. november 2007 #2 Skrevet 23. november 2007 Å heisann - vi er i nøyaktig samme båt da!! Jeg hadde SA helt i begynnelsen av oktober, mensen tilbake 31. oktober, og de siste dagene nå stikninger på høyre side. Pleier IKKE å ha det når jeg skal ha mensen. Hva tenker du unormalt? Er ikke det leget nå da? Legen min sa at alt var i sin skjønneste orden etter en ordentlig menstruasjon.. Men ikke vet jeg, håper på graviditet jeg også selvsagt! Når har du IKM?
Gjest Skrevet 23. november 2007 #3 Skrevet 23. november 2007 Jeg har hatt stikninger ved begge deler, så det er jo litt vanskelig å si. Det ga seg relativt fort etter en MA/BO jeg hadde 22 okt. Nå har jeg litt stikninger igjen, og har mistanke om at jeg er gravid igjen. Har også andre symptomer også. Det er ikke til å bli klok av.
Mahari81 og den lille Bie <3 Skrevet 23. november 2007 Forfatter #4 Skrevet 23. november 2007 Har IKM 2. des. Alt skulle nå være normalt...fikk mensen igjen 4.nov etter sa`n og alt virker helt fint...så jeg vet ikke helt hva jeg tenker kan være unormalt...bare så spent!!!!!!
Gjest Skrevet 23. november 2007 #5 Skrevet 23. november 2007 Of course!! Jeg også Får håpe kroppene våre jobber med oss nå, tror vel stikninger sånn sett skal være et bra tegn egentlig Når tenker du å teste?
Gjest Skrevet 23. november 2007 #6 Skrevet 23. november 2007 Du får slenge deg på skravletråden vi har vi som har IKM i uke 48. Den ligger ganske høyt oppe på side 1. Og test sammen med oss neste uke:)
Mahari81 og den lille Bie <3 Skrevet 23. november 2007 Forfatter #7 Skrevet 23. november 2007 Tester dagen etter IKM om tålmodigheten vinner...men tviler litt på det:o). Kommer tester i posten i begynnelse av neste uke..så vi får se:o). Du da?
Gjest Skrevet 23. november 2007 #8 Skrevet 23. november 2007 Enig med Jeaant, sleng deg på, vi har det ganske koselig der Jeg har testen liggende ved siden av meg her... Kjøpte i dag Skal prøve å vente, men vet ikke om jeg klarer! Sist gang testet jeg en uke før IKM, og den var positiv som bare det...Men, SA frsikt i minne her, så vil på en måte ikke vite det før det er soleklart, så skal prøve å vente til onsdag.
Mahari81 og den lille Bie <3 Skrevet 23. november 2007 Forfatter #9 Skrevet 23. november 2007 Blir spennende å høre! Skal slenge meg på der:o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå