Gå til innhold

Kan noen gi meg tålmodigheten min tilbake?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg spretter i taket for den minste ting om dagen. Surere en fy av ingenting..

 

I går la meg kl 2030 for å unngå krangling med sambo. Hadde ingen som helst grunn til å være sur, bare var det...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er også gravid, MEN forklar det til samboeren a! Hehe, det er ikke en gyldig grunn det altså;)

Skrevet

Haha...høres kjent ut. Noen ganger gikk mannen min inn på kjøkkenet for å le av meg når jeg hadde mine "utbrudd" i svangerskapene. Huff, skammer meg litt når jeg tenker på det nå. ;o)

Skrevet

Du kan få en tube jeg har til overs. Jeg føler meg skikkelig laidback om dagen, det gjorde jeg ikke for to uker siden. Skjønner ikke hva det er, livet går tydeligvis opp og ned.

Skrevet

Huff, jeg orker ikke være sånn i 3 mnd til.. Jeg er jo skikkelig lite hyggelig å dele hus med tror jeg...

 

Hjelper ikke så mye at snuppas legging går til h#¤%& hver kveld heller...

Skrevet

Vet av et ektepar som har sju unger, og under hvert svskap har gubben flytta ut i naustet nedenfor huset. Kan ikke bo sammen mens hun er gravid.

 

Alt er i skjønneste orden når ungen er ute... hehehe..

 

Synes den er litt spes..

 

Så du er ikke alene...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...