Gå til innhold

Noen som har et godt tips til oss? (ang å gi bud på hus) HASTER!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal legge inn bud på visning i dag på et hus vi ønsker oss over alt!! Har selv solgt huset våres så det haster siden vi må flytte ut før jul. Prisantydningen er på 2 250 000 det må pusses heklt opp igjen så det er jo mye tomta man betaler for. men hvor skal vi begynne. Skal vi legge et lavt bud eller høyt??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tja. Nesten umulig å si. Men da vi solgte vårt i mai, var det flere på visning. Ett par SKULLE ha det huset uansett. De la inn budet på visningen på lørdagen, 110 000 over prisantydning. Vi trodde det skulle bli budkrig siden det var flere interesserte, men alle trakk seg da de hørte at det allerede var kommet et så høyt bud..

 

På det huset vi kjøpte, var vi så heldige å være de eneste som var interessert. La inn under prisantydning og fikk huset til det også. Litt flaks må man ha. :)

 

Lykke til med budrunde!!

Skrevet

Uff ja syns det er så vanskelig å vite hva man skal gjøre altså!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...