Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

gir dere babyene deres grøt?

 

jenta mi er 4mnd og jeg gir henne en porsjon om kvelden.. litt usikker på om hun skal ha mer om dagen.. er det nødvendig? hun får jo mm..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lurer jeg også på!gutten min får også en porsjon om kvelden,skal han ha mere?han får mme.

Skrevet

Hun trenger sikkert ikke mer "mat" enda. Når du syns hun vil ha pupp til alle tider må hun få mer mat. Jeg begynte med grøt til jenta mi da hun var 5 mnd. nå er hun 7 mnd og spiser grøt morgen og kveld, middag på dagen samt litt baby youghurt, skive og frukt.

Skrevet

Sønnen min er straks 6 mndr og får kun et måltid med grøt på dagen, ellers kun mme. Det virker ikke som han har behov for mere heller enda, mme metter like mye som groten. Men jeg hører jo om alle de med 6-7 mndr gamle babyer som gir to måltider grøt + middag om dagen, så jeg er usikker på om jeg må gi mer, pga mattillvenning, smakstilvenning etc?.. Sønnen min ligger midt på vektkurven, så han vokser som han skal.

Noen som vet?..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...