Anonym bruker Skrevet 22. november 2007 #1 Skrevet 22. november 2007 I går så jeg i bleia til datteren min at det var litt spor av blod i forbindelse med at hun bæsjet. Hun er fire uker. Det var ikke mye kun litt og det var slimete. Er dette farlig så jeg bør ringe legen eller er det normalt??
Mrs. Bouquet Skrevet 22. november 2007 #2 Skrevet 22. november 2007 Jeg hadde sett det ann, ved engangstilfelle kan det jo skyldes en liten rift.
Anonym bruker Skrevet 22. november 2007 #3 Skrevet 22. november 2007 Gutten vår hadde litt blod i urinen da han var rundt 4 uker, men dette var visst helt normalt sa hs til oss.. Men ville nok sett det ann ja..
Tussa og Sofie Skrevet 22. november 2007 #4 Skrevet 22. november 2007 Lille frøken her har også hatt det ved ett par anledninger...glemt å spørre HS om det. Hun er 3 uker. Jeg har antatt at det bare er en liten rift. Hun trykker så enormt mye dagen igjennom, så da kan vel lett ett blodkar sprekke!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå