Gå til innhold

Trenger sårt noen tips og forslag!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Stian på snart 6 måneder har siden han var 4 måneder våknet masse på natta. Våkner hver time for å få smokk eller bli snudd på, så sover ham en time til å sånn holder det på gjennom hele natta. Han gråter ikke men er urolig eller ligger bare å babler.

Kjenner dette begynner å ta.- på så er det noen som har noen forslag.

Mottar alt med STOR takk :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

dette er kjempe slitsomt. jeg flyttet ut av soverommet, og pappaen tok dvs. ga han smokken, strøk han, sa det var natta osv. på natten. resultatet var at han våknet sjeldnere og sjeldnere. nå våkner han bare 1-3 ganger pr natt, dvs. ml kl. 20-06.

 

siden han fortsatt våkner, har keg nå forsont meg med tanken på at noen barn har dårligere sovehjerte enn andre. mitt første barn sov nemlig uoppfordret natten gjennom siden hun var 2 mnd, og det har hun gjort siden, nå er hun 3 år.

 

jeg glemte nesten å si at minsten som sover dårlig her i huset er nå akkurat blitt 7 mnd. han får 3-4 matmåltider i tillegg til pupp, så vi vet han er mett og god. han våkner ikke pga. han er sulten.

Skrevet

Vi har prøvd med at pappaen har han på natta men til ingen nytte.

Han spiser grøt og morsmelkersttning så han er ikke sulten.

Er sånn selv etter han har fått mat.

Så vet ikke hva dette kan være eller hva som kan hjelpe.

Skrevet

jeg sov på naborommet i 3 uker før jeg flyttet tilbake. noen babyer trenger bare 1-2 uker.

 

kan han reagerer på maten? utslett?

Skrevet

Nei tror ikke han reagerer på maten. Har ingen tegn som tilsier det.

Ikke noe utslett.

Har ikke mulighet til å flytte han på eget rom enda.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...