*LLL* - har blitt tobarnsmor! Skrevet 22. november 2007 #1 Skrevet 22. november 2007 Jeg mener skikkelig hopping hvor man er over bakken med begge beina )
Lett bris Skrevet 22. november 2007 #2 Skrevet 22. november 2007 Aner ikke hva som er vanlig. Men gutten min på 2 og 4 mnd har nettopp knekket hoppekoden, så nå hopper han nesten mer enn han går!
cherry coke Skrevet 22. november 2007 #3 Skrevet 22. november 2007 Vet ikke hva som er vanlig, men jenta mi hoppet en stund før hun fylte to..Og ja, det var en periode det var mer hopping enn gåing=)
*LLL* - har blitt tobarnsmor! Skrevet 22. november 2007 Forfatter #4 Skrevet 22. november 2007 Ok! Tusen takk for svar ) Jeg har bare fått så mange tilbakemeldinger (fra åpen barnehage ol) som syns det er så tidlig at sønnen min på 1 1/2 år kan hoppe. Måtte bare høre her hva som er "vanlig". Men det er klart at det er veldig individuelt slik som alt mulig annet )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå